2010-03-24

Mam i ja!

Wszyscy mają Noro...Heh, nie mogłam się powstrzymać, z czym to się je? Silk Garden Sock Yarn. Pomysł na wykorzystanie już się pojawił, jak również inne pomysły...


Tylko, gdzie znaleźć czas? Podejdę do tego problemu tak: swetry zimowe na sezon 2010/2011 będą powstawały wiosną. Kilka pomysłów, za diabła nie wiem, za co się wziąć najpierw. Na wiosenne sweterki nie tracę czasu, bo nie ma na nie miejsca w naszym klimacie: zima, zima, łup! i jest lato.
Misty Boleyn rośnie, Reynewanowe rękawice czekają na kciuki. Wełna na Shaloma zaczyna się kurzyć a już mam w głowie następny, znów warkoczowy (tym razem do potęgi ) kardigan.
Na zdjęciu poniżej charisma, kolor ten sam, różne partie barwienia. Widać znacząca różnicę, nie wiem czy po praniu trochę się wyrówna czy nie, ale to było najlepsze wyjście. Z tego ma powstać warkoczowa sprawa. Kolor to jeans/ złamany stalą błękit.

 A tu zmierzony na WPI dzięki informacjom od Fanaberii motek wełny no name 100%, granatowej, na nią jeszcze nie mam pomysłu o dziwo. Zakochałam się w kapturach, a tej o to mam tylko około 440g, to raczej nie starczy na sweterek z kapturem, to co innego z niej powstanie.


Jak fajnie, mamy wiosnę! Nareszcie, dziś poczułam! Choć byliśmy ze znajomymi na spacerze w niedzielę, w dniu wagarowicza (kiedy to było jak tak się nazywało...) załapując się akurat na czas pomiędzy opadami deszczu, to dopiero dziś poczułam wiosenne wybudzenie! Dla zilustrowania niedzieli zdjęcie lodowej mgły z lasu.

I oby taki widok nie powrócił przez następne kilka miesięcy!

3 comments :

 1. Nie wszyscy, bo ja nie mam Noro, nie lubię takich pasów kolorów, wolę sama sobie dobrać pasy albo mieć jednolity kolor. *^v^*
  A wiosenne sweterki jednak polecam, bo nadają się do noszenia na cebulkę, nawet zimą, a jak się znienacka zrobi cieplej to będą jak znalazł. ^^

  ReplyDelete
 2. A ja dla odmiany lubię Noro:)

  Ale, ale nie o tym chciałam pisać!

  Sweter z poprzedniego wpisu jest rewelacyjny!!! Jak znalazł na tę porę roku i nie tylko zresztą. Pomysł z wszyciem zamka, to strzał w dziesiątkę:)

  ReplyDelete
 3. Rene, dziękuję Ci!
  Brahdelt- spróbuj, Noro wciąga, nie chodzi o paski tylko, ale skład, fakturę.

  ReplyDelete