2015-01-06

Mam plan!

FO: Baby S

Przed końcem roku postanowiłam zrobić porządek w archiwum zdjęciowym oraz w robótkach. Te nieudane i nie mające szans na zakończenie sprułam. Dzięki temu zaczęłam sztrikować bardzo satysfakcjonującą tunikę. Pojawił się również materiał jeszcze lepszy niż zakładany na test kocyka. Nie robię podsumowań. Nadal mam w zanadrzu rzeczy wydziergane, których nie mogę pokazać ze względu na nieopublikowanie wzorów, które testowałam.
Before last year’s end I decided to do some tidying in my photo archive and knitting projects. UFO’s and knitting disasters were frogged. It means that I get a yarn for a new pattern test and the yarn to start knitting a new tunic. I don’t make a summation of last year’s FO’s because there are some which must stay a secret for a while.
2014 był dla mnie bardzo bogatym w nowe doświadczenia rokiem, a przede wszystkim rokiem urodzenia Wisienkowej siostrzyczki. Popatrzcie, taka była malutka! Zdjęcia zrobiłam jej przy okazji wydziergania Baby G proj. Joji Locatelli. Wzór prosty. I fajny i miły – jak mówi moja starsza córa. Wykorzystałam włóczkę, którą ufarbowałam. Żałuję tylko, że nie udało mi się wydziergać takiego bezrękawnika 3 lata wcześniej! Bo przydałby mi się bardzo, kiedy Wisienka była malutka.
2014 was a year which was very rich of new experiences for me and most of all it’s my second girl birthday year. Look how small she was! I’ve took this photos to document finished Baby G vest acc. to pattern by Joji Locatelli. It is easy. It’s fine and nice- like my older DD says. My only regret is that I didn’t knitted it 3 years ago! It would be very helpful when little Miss Cherry was a newborn.
Przy okazji porządków odszukałam motki, z których może powstać czapka wg. projektu Hani Maciejewskiej- Into trees. Ale mam dylemat, który kolor wybrać?
When I was tidying my stash I’ve found hanks which would be nice to knit a hat acc. to Hania Maciejewska pattern- Into trees. But I don’t know which one to choose?

To mój pierwszy post w 2015 roku. Mam zaplanowane dzierganie na najbliższych parę miesięcy, oraz plan by rozwijać jeszcze szerzej swoją pasję. Dziękuję Wam za bardzo liczne odwiedziny i wszystkie komentarze, bo to dzięki Wam mam energię by prowadzić tego bloga! Z okazji Nowego Roku życzę Wam, żeby najtrudniejszym wyborem, który może Was czekać, był wybór koloru na nową robótkę! ♥♥♥
It is the first post in 2015. I have planned my knitting for next months carefully and I have a plan to develop my knitting passion even more. Thank you for the numerous visits and all the comments, because it's thanks to you that I have lots of energy to write this blog! For the New Year I wish you that your future hardest choice to make will be the choice of color for a new knitting project! ♥♥♥

16 comments :

 1. I jak tu wybrać kolor, oba są piękne! Bardzo intensywne, głębokie.
  Malunia jest śliczna i bardzo z życia zadowolona. Też bym była mając na sobie taaki bezrękawnik:))))

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dziękuję Danonk :-) Bardzo się ucieszyłam, jak znalazłam te zdjęcia i od razu chciałam się pochwalić :-)

   Delete
 2. Witam, obserwuje od jakiegoś już czasu, Twojego bloga. Podziwiam i wzdycham, teraz małymi kroczkami dążę do celów i może kiedyś, moje dziewczynki będą nosiły, sweterki wydziergane przez mamę, nie tylko czapki. Koniecznie czerwony precelek wybierz na czapkę ;-) Dzisiaj połączyłam profil na FP z blogiem i mnie olśniło, świat mały jest(a ja gapa). Pozdrawiam serdecznie.

  ReplyDelete
  Replies
  1. Marsza, ale Ty już przecież zrobiłaś sweter z tego co widziałam! A mi dopiero teraz udało się w miarę zunifikować wszystkie profile, nie ma łatwo ;-) Pozdrawiam Cię równie serdecznie!

   Delete
 3. Czerwony. :)
  Aczkolwiek oba ładne, bo takie żywe, akurat na zimę.

  Bezrękawnik uroczy, ma baaardzo piękny kolor.

  Pozdrawiam!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Dzięki Agata!!! Kolor powstał z rozwodnionego bordo i wiśniowego z nutą jakiegoś fioletu z tego co pamiętam. Pozdrawiam!!!

   Delete
 4. niebieski ;D choc oba moteczki przecudne!
  a najcudniejsza jest malusia, zadowolona istotka w bezrekawniku- sama slodycz!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Ja uwielbiam niebieskie turkusy! A.Bo- dziękuję za miłe słowa!

   Delete
 5. Czerwony! Paula życzę Ci żeby spełniły się dziergane marzenia i plany, ja szczególnie trzymam kciuki za te rozwojowe! Powodzenia!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Olu, serdeczne dzięki <3
   Czerwony rządzi jak czytam ;-)

   Delete
 6. Zrób z obydwóch, bo ciężko wybrać :)
  Paula, życzę Ci aby każdy Twój dzień był wypełniony cudownymi chwilami a pasja rozwijała się niczym kłębek włóczki, który nie ma końca :)))

  ReplyDelete
  Replies
  1. To jest wyjście! I nie powiem- myślałam o tym :-) Monika, dziękuję za cudne życzenia :-)

   Delete
 7. Jakie cudne zdjęcia Wisienkowej siostrzyczki :-) A pierwsze... rozkoszne :-)
  Obydwa moteczki są przepiękne... i sama miałabym dylemat, z której dziergać :-) Stawiam na niebieską.
  Dziękuję za życzenia - Tobie życzę tego samego :-) Szczęśliwego Nowego Roku :-)
  Pozdrawiam serdecznie.

  ReplyDelete
  Replies
  1. O! Głos na niebieski :-) Kasiu, dzięki za komplementy i życzenia :-) Bardzo serdecznie pozdrawiam!

   Delete
 8. No ja oczywiście wybrałabym czerwony. Znasz mnie:)

  Rany jaka to była kruszynka... a dzis już taka duża! Czas leci nieubłaganie!!

  JESTEM ZACHWYCONA KOSZULKĄ!!!!!!
  Gdzie taką można zanabyć? Zamówić?
  Bo ja chcę!!!!

  ReplyDelete
  Replies
  1. Goniu, Twojego głosu w sprawie koloru to mogę być pewna!
   A koszulka? Wszystko w swoim czasie ;-)

   Delete