2010-09-03

Monstermejker

Tak, wyglądało to nieco dramatycznie...
Od niecałych dwóch miesięcy jestem ciotką! W ramach robienia prezentu dla szwagrzątka, postanowiłam wykonać potwory. Napomknęłam o tym, że okresowo stałam się monstermejkerem. Zapowiadam, pojawią się następne!
Części potworów powstały w ciągu czterech lipcowych dni, a podczas drutowania umilałam sobie czas serialem o Merlinie. Potem nastąpiło szaleństwo wyjazdowe, warsztatowe. W sierpniu wypchałam części i zszyłam. Do wypchania posłużyło ćwierć wkładu do jaśka. Oczy wyhaftowałam dziś, czarną muliną. Ponieważ to dla malucha, nie przykleiłam zębów, tylko je przyszyłam. Zużyłam mniej więcej 3,5 motka 50g bawełny, która leżała w zapasach. Nitka jest gruba i części po wypraniu długo schły.
Jak tylko zobaczyła ten wzór to zakochałam się zębatych buźkach! Kto powiedział, że zabawki dla maluchów mają być różowymi kotkami? Monstery mnie rozbrajają po prostu! A ta kieszonka, to czysta edukacja, i dla dziecka i dla mnie też, bo do tej pory nie robiłam kieszeni.
"No to pa! Jutro się przeprowadzamy!"*
Dziękuję za miłe komentarze dotyczące Eltona, zawsze to przyjemniej się w serduchu robi!
*Edit:
Moją nieudaną próbą narracji wprowadziłam zamieszanie...Potwory się przeprowadzają! Dziś zamieszkają ze ślicznym chłopcem i jego mamą.

9 comments :

 1. O jejku, jakie fajne! U mnie ciaza za ciaza (nie moja jeszcze) i robie pierwszy kocyk ale juz wiem, ze kolejnych nie bedzie bo za dlugo to trwa. A Twoj pomysl jest swietny i NAPEWNO go wykorzystam! Powodzenia w przeprowadzce? Dokad?

  ReplyDelete
 2. Super te stworki-potworki:)może dla chrześnicy taki stworze:)

  ReplyDelete
 3. potwory są potwornie cudowne :))

  ReplyDelete
 4. dramatycznie, ja bym mu zostawiła takie wypadnięte oczko :)

  ReplyDelete
 5. Ach! Aż strach się bać, takie są potworrrrrne! Udanej przeprowadzki!

  ReplyDelete
 6. Potworne. ;]

  Życzę spokojne przeprowadzki, bez przygód, i mam nadzieję, że do miłego miejsca!

  ReplyDelete
 7. Odjazdowe te potwory:) Chyba sobie takiego zafunduję.

  Bezproblemowej przeprowadzki Ci życzę...

  ReplyDelete
 8. Those "monsters" are really cute!!:)

  ReplyDelete